تاریخچه انگیزه خلاق

 
تکنولوژی گسترش یافته بود. امکانات ارتباطات جمعی و رسانه های اجتماعی بستری برای خلق داشته های ذهنی بشر شده بود و در این بین در اوایل سال 1395در شبکه اجتماعی تلگرام یک کانال با هدف گسترش فرآیند مثبت اندیشی، ایده پردازی، و همراهی با مخاطبین خود در جهت کسب موفقیت هایشان به همت مهندس نوید عابدپور راه اندازی شد و پس چندی تغییر نام بالاخره در مهرماه سال 1395انگیزه خلاق متولد شد.
در آن زمان صرفا فعالیت های انگیزه خلاق بستری برای مطالب انگیزشی و روش های موفقیت و راه کاری برای فروش و بازاریابی مخصوصا برای فعالان عرصه بازاریابی شبکه ای کشور بود و به نوعی مطالب جنبه ی عمومی تری پیدا می کرد. با کمی تدبیر اندیشی و فضاسازی ذهنی این بستر جایگاه رفیعی بین مخاطبین خود پیدا کرد به طوری که بستری شد برای ظهور پادکست های صوتی فرکانس مثبت با موضوعات مرتبط به حوزه خلاقیت و موفقیت که تا آذرماه 1396 تعداد این پادکست ها به 16 مورد رسید.
پس از دوره ای که منطبق شد با مسایل فیلترینگ تلگرام، شوک بزرگی برای همه افرادی که به نوعی از این بستر استفاده لازم را می بردند بوجود آمد و در کش و قوس این شرایط بود که با کمی صبر و شکیبایی به دنبال حفظ جایگاه فعلی و ارتقای سطح فعالیت های انگیزه خلاق بودیم که به لطف خدای منان فرصت آشنایی با یک همکار مثبت اندیش، شاعر و روانشناس غنیمتی بود برای یک شروع دوباره.
پیشنهاد شروع برنامه جدید #روی_موج_مثبت از سوی سرکار خانم شیرین ایزدی معز مطرح گردید، برنامه ای که هم اکنون به گنجینه ای تبدیل شده است که هر هفته در حال گسترش می باشد و بیش از 35 هفته از تولد آن تاکنون گذشته است.
در این میان گروه روی موج مثبت نیز برای پاسخ گویی به سوالات و همراهی با علاقه مندان حوزه موفقیت به برنامه های اختصاصی همانند #رویای_برتر و #نگاه_برتر به عنوان بستری تعاملی تشکیل شد که قطعا همراهی مدیران لایقی چون خانم ها زاهدیان، کریمی و ایزدی معز بدون شک در این راستا فراموش نشدنی است.
اکنون و هر روز برای انگیزه خلاق فرصت رویش و تولدی دوباره است.